NB COMPANY - Hakkımızda

Hakkımızda

NB Company Uluslararası Nakliyat, 1995 yılında oluşan yeni iş modelleri ve hızlanan üretim yarışının bir sonucu olarak alevlenen rekabet ortamında, müşterilerine artı değerler sunmak amacıyla ana faaliyet alanını “entegre lojistik ve tedarik zinciri yönetimi” olarak belirlemiştir.

1995 yılı itibariyle içerisinde bulunduğumuz nakliye sektöründe 2014 yılı itibariyle de kendi firmamızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Deneyimli ve dinamik ekibiyle sektördeki bu gelişimden en üst düzeyde faydalanan NB Company Uluslararası Nakliyat, özellikle Avrupa ve Türkiye Cumhuriyetleri, Rusya hatlarında uzmanlaşmış ve özel hizmet anlayışıyla hızla gelişmiştir. Lojistik hizmetler kapsamında ağırlık olarak uluslararası karayolu taşımacılığında özel çözümler sunmaktadır.

Üstün kalite anlayışı, iş bilgisi ve eğitim seviyesi yüksek çalışanları ile NB Company Uluslararası Nakliyat Türkiye‘yi Uluslar arası alanda temsil etmektedir. Şirketimiz U.N.D ve roder üyesi olup, C-2 ve K-1 Yetki Belgesi Sahibidir.

ŞİRKET PROFİLİ

Uluslararası Nakliye Hizmetleri

1995 yılından bugüne Taşımacılık ve Nakliyat alanında her gün bir önceki günden daha iyi hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz....

Referanslarımız