NB COMPANY - Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

TÜM HİZMETLERİMİZ

Karayolu Taşımacılığı

Güçlü öz mal filosu ve kendi standardında tedarikçi filosu ile müşterilerine çift şoför ve alternatif güzergah uygulamaları sunabilmektedir.

Denizyolu Taşımacılığı

Tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar ile Türkiye dışında farklı ülkeler arasında da kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.

Demiryolu Taşımacılığı

Çevre dostu olması, minimum hasar riskine sahip olması sebebiyle ile öne çıkan demiryolu taşımacılığında önemli projeler gerçekleştiriyoruz

Havayolu Taşımacılığı

Dünya taşımasıcılık organizasyonlarıda IATA, FIATA VE UTİKAT gibi kuruluşların aracılığı ile şirketimiz Dünyanın her noktasına hizmet vermekte.

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı alanında uzman ekibi, müşteriye özel çözümler üreterek iş planları geliştirerek çözümler ortaya koymaktayız

Gümrük Hizmetleri

Müşterilerinin gümrükleme ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek, sahip olduğu kurumsal bilgi birikimi ile sektördeki öncü aktörlerdendir.

Depolama Hizmetleri

NB Company Uluslararası Nakliyat çok kullanıcılı depolarda farklı sektörlerden müşterilere aynı çatı altında hizmet verilmektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

Uluslararası Nakliye Hizmetleri

1995 yılından bugüne Taşımacılık ve Nakliyat alanında her gün bir önceki günden daha iyi hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz....

Referanslarımız